г. Белая Церковь
дендропарк "Александрия"
e-mail:info@runcord.com.ua

Режим работы канатного парка:
понедельник-пятница:
(обслуживание групп по
предварительной договоренности)
суббота-воскресенье: 1100-1800

28 травня був проведений спільний благодійний захід дендропарку «Олександрія», Музею живої природи флори і фауни «Олександрія» та канатного парку RunCor — «Хай щастю дитини не буде кінця…». Мету заходу було досягнуто: дітлахи відчули позитивні емоції, радість в спілкування з природою, отримали незабутні враження від побаченого та відчутого.
День захисту дітей — це не тільки свято, це ще й нагадування дорослим, що всі діти потребують турботи, а діти з обмеженими можливостями в більшій мірі, потребують, захисту та допомоги. На території дендропарку «Олександрія» розмішені міні-зоопарк та канатний парк «RunCord», які є на даний момент улюбленими місцем сімейного відпочинку містян та гостей нашого міста над Россю.
Керівництво заохочує відвідування дітей-інвалідів та дітей з вродженими вадами на благодійній основі.
Свято стало можливим за підтримки наших меценатів та спонсорів, які ніколи не стають осторонь потреб дітей, це і депутат Білоцерківської міської ради Олександр Миколайович Русс і приватне підприємство «Маршалок», підприємство АВТОСКЛО, фабрика садово паркового інтер’єру «Ельф», кафе Кузня та ПП Лук’яненко. Ми щиро вдячні добрим людям що допомогли яскраво відзначити День захисту дітей!